Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва

Формаційно-практично-теоретична «Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва», є виконавчою та відповідальною організацією реалізації проектів. Також за підтримки та у співпраці із релігійною організацією Релігійна Місія «Релігійна Організація «Карітас-Спес-Вінниця».

Школа розпочала свою формаційну діяльність 5 роки тому.

Мета Школи: сформувати консультантів, психотерапевтів, які б змогли товаришувати професійно людям в їх труднощах, розвиваючи в них активну позицію замість позиції жертви, тому Школа розвиває вміння консультантів, психотерапевтів – як вести людину до розвитку індивідуального ресурсу, здібностей людини, творчого, активного підходу до життя, вміння супроводжувати людину під час переживання горя, травми, конфлікту та особливо у ситуаціях співзалежної поведінки.

Засновник, керівник: Лихогляд-Щасливий В’ячеслав Григорович

Співзасновник, міжрегіональний менеджер: Ярошук Олександр Петрович

Структура Школи

Основою – є Підставовий (Базовий) Курс, який триває впродовж 1(одного) року і п’яти  місяців і складається з 7-ми модульної програми. Якщо група віруюча, учасники мають змогу навчитись молитовного консультуванню, яке має назву «5 ключів звільнення» Ніла Лозана.

Підставовий (базовий) Курс – є одною маленькою вступною частиною у великій Школі терапії. Він включає в себе загальний підхід, міжкультурний, та інші.

Особливість Підставовий (консультативного) курсу в тому, що він за основу бере католицьке бачення людини та її гідності. Та спрямований передусім на формування віруючих консультантів, навчаючи їх поєднувати психологічні інструменти в службі гідності людського буття. В Курсі беруть участь священики, монахи, та монахині, а також велика кількість аніматорів різних церковних спільнот, а також свіцькі.

Курс діє за підтримкою Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії, Кам’янець-Подільської єпархії Римо-Католицької Церкви.

За підтримкою та благословенням Єпископа помічника о. Радослава Дзмітровича, Кам’янець-Подільської єпархії, та Греко-Католицького єпископа Бучацької єпархії о. Дмитра Григорака.

Школа консультування співпрацює з всеукраїнським бюро у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ єпископів України, директором якого єо. Роман Лаба OSРРЕ.

По завершені якого учасники отримують базові практичні навички консультативної роботи з клієнтом в різних психотерапевтичних підходах та на підставі цього дає можливість розвиватись у тематичному консультуванні та психотерапевтичному консультуванні.

Ними є наступні Курси «Школи Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва» :

 

  1. П’ятирічна Школа «Аналітично Глибинної Кататимно-Імагінативної психотеравпії».
  2. Піврічна програма консультування у випадку травматичних подій. Курс роботи із травмою через метафоричні образи.
  3. Півторарічний Курс ресурс-орієнтованого консультування з елементами погляду на людину у християнській традиції. ( ЗіК)
  4. Курс групового консультування.
  5. Курс тренінгу та комунікативних компетенції, який навчає різним навичкам в ігровій формі дорослих осіб та передає правила ефективного розвитку дорослого. Вміння можна використовувати в навчальних і бізнес групах.Сертифікується компанією ІСВTI.
  6. Курс консультування осіб із співзалежною проблематикою.
  7. Курс розуміння та консультування через сновидіння. Консультування клієнтів з використанням матеріалом отриманого в сновидіннях.
  8. Терапевтично-навчальне заняття для чоловіків. Тривалість заняття вподовж одного року.
  9. Терапевтично-навчальне заняття.

 

Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва

 

szkolakip@gmail.com

Номер телефону міжрегіонального менеджера

063-507-89-77

Робочі години: Пн-Сб 9:00 – 19:00