Лихогляд-Щасливий В’ячеслав Григорович – психотерапевт, доцент МТКПО, аналітично сфокусований глибинний психотерапевт у Інституті Символдрами; керівник Івано-Франківського товариства Інституту Розвитку Символдрами та Глибинної Психології; має звання акредитованого супервізора МОО СРСКИП; травмотерапевт, терапевт поведінки залежності, гіпнотерапевт. Досвід семирічної роботи в Центрі реабілітації для нарко- і алкозалежних. Досвід навчання та практики в таких психотерапевтичних школах, як позитивна та системна психотерапія.

Дімітрова Сніжана Ростиславівна – психолог, психотерапевт, доцент МОКПО, керівник секції символдрами Вінницького товариства, має звання акредитованого супервізора МОО СРСКИП, веде приватну психотерапевтичну практику.

Наріца Неля Іванівна – психолог, психотерапевт, навчаючий психотерапевт МОКПО, має звання акредитованого супервізора МОО СРСКИП, веде приватну психотерапевтичну практику.

Ярошук Олександр Петрович – психолог, міжрегіональний менеджер в «Івано-Франківському інституті розвитку символдрами та глибинної психології» та у «Школі Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва».